O TRINNITY

TRINNITY - marka dla fachowca.

Kontynuując strategię produktową opartą na trójstopniowym modelu dystrybucji, Grupa HBH podjęła decyzję o wprowadzeniu na polski rynek nowej marki skierowanej dla Instalatorów oferującej produkty z zakresu branży instalacyjnej – od instalacji, ogrzewania, artykułów sanitarnych aż po urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne.

Nowo wprowadzana przez nas marka o nazwie TRINNITY jest marką dla Fachowców i w swoim założeniu ma oferować Instalatorom wszechstronne produkty pozwalające na wykonanie instalacji zarówno w domku jednorodzinnym jak i w budynku wielorodzinnym.

Jest to marka, którą zamierzamy tworzyć wspólnie z naszymi obecnymi Partnerami biznesowymi – Producentami asortymentu znanego już dobrze naszym Klientom, oferowanego obecnie pod kilkoma markami domowymi.

Celem wprowadzenia marki TRINNITY jest zastąpienie kilku wspomnianych marek, jedną czytelną, wspólną dla całego asortymentu marką własną, która dzięki spójnej komunikacji marketingowej będzie dla Instalatora wygodnym narzędziem w codziennej pracy.

Marka TRINNITY szybko zdobywa uznanie wśród instalatorów, a ilość produktów TRINNITY rośnie z miesiąca na miesiąc.

0